Choď na obsah Choď na menu
 


Hudba je život, tak si vyber správny štýl!

Tu máte nejakých super-duper skladateľov a skupiny

Napr. :

Majk Spirit, Bijouterrier, Horkýže slíže, Green day, ACDC, LMFAO,  Cramberries, Ego, Kontrafakt, Rakby, Kali, Rihanna, Jenifer Lopez, Kesha, Michael Jackson, Train, No name, Nicki Minaj, Rida Radar,  Bob Marley, Medial Banana, My chemical romance, Ky-Mani marley, Madcon, Asap Rockie, Taylor Swift...

Keď aj ty počúvaš nejaké možno staršie hity, tak neznamená, keď sú staršie, že nie sú dobré. Ty máš vlastný štýl hudby a nemusíš počúvať to čo počúvajú iný. Buď sám sebou!!! A nikomu nedovoľ, aby ťa zmenil!!! Lebo si výnimočný!!!

Tak tu máte niektorých autorov, čo nás napadli, ktorí by mohli za niečo aj stáť, možno sa vám niekto z nich zapáči :)

 

Reggae styl -  na našej škole ale myslím že aj na iných, začal letieť štýl Reggae. Niekomu to možno nič nehovorí, niekto to možno počúva, ale nevie, o čom to je a niekto to počúva srdcom... tak ako ja :3 Možno si poniektorý hovoríte, že čo to je...  hneď vám to objasním .      

Síce v poniektorých pesničkách spievajú o húlení, fajčení trávy... (skoro vo všetkých :D ) ale to je menej podstatné. Spievajú o živote, voľnosti, užívaní si.... . Toto sú moje srdcovky, niektoré pesničky - či anglické alebo skovenské- ma vážne bavia a sú chytlavé....... je to uplne super :3

Ak chcete vedieť, o čom to cca je, tu máte pár spevákov: Rida radar, Medial banana, Bob Marley.....

Zatiaľ ma napadli iba títo, to sú pre mňa tí hlavný... :D Ak počúvate tiež Reggae chceli by ste mi navrhnúť ďalších spevákov tohto štýlu (alebo aj iného) komentujte jak o život! :D Chem vedieť čo také počúvate vy, na aký štýl ste naladený a pod. ....    (Admin-L)

   

ROCK, METAL, PUNK..

Niektorým ľuďom sa tvrdšia hudba nepáči, ale sú obrovské masy ľudí, ktorí to zbožňujú. Podobne ako ja. Niektorí na tom vyrastali, iní sa na to nalepili časom.. podstatné je, že to počúvajú. Ja som už ako maličká začala tým, že mi oco púšťal HORKÝŽE SLÍŽE. Neskôr to bola METALLICA, AC/DC. každý na niečom vyrastal a ja by som vám tu mohla do rána básniť o tom, čo všetko počúvam a čo všetko sa mi páči. Ale myslím, že TO až tak veľa ľudí nezaujíma.

Pre milovníkov tejto hudby vzniká nespočetné množstvo festivalov, na ktorých je atmosféra úplne dokonalá. Všetci fanúšici spievajú spolu so spevákom, skáču, kričia... Rockové legendy pomaly vymierajú, ale ich hudba ostáva a dáva príklad mladím hudobníkom, ktorí sa rozhodujú ísť týmto smerom. V súčastnosti vzniká veľa mladých podobných skupín, aj keď niektoré menej kvalitné, iné lámu svoje rekordy a dostávajú sa aj do zahraničia.

Sem-tam sa dostanem aj ja na podobné koncerty a tie si vždy užijem na maximum! Vybláznim sa, pospiavam si, aj keď falošne, ale hlavne si to mega užívam!

Ak sú medzi vami ľudia, ktorí sa hudbe venujú, tak vás obdivujem, ak sú medzi vami ľudia, ktorí počúvaju takéto niečo, už teraz vás mám rada!  laughwink

Ak ste doteraz túto hudbu nepoznali, dúfam že som vás inšpirovala aspoň k tomu, aby ste si to vypočuli a dali tým kapelám šancu.

Napr.:

AC/DC, METALLICA, Guns N Roses, Lordi, Bon Jovi, Rolling Stones, Depeche Mode, Horkýže Slíže, Bijouterrier, The Paranoid, Fresh out of the bus, Blink 182, Scorpions, Red Hot Chilli peppers, Nirvana, Sex Pistols, Kabát, Karpina, Chiki liki tu-a, Ramones, Queen, Slipknot, Sabaton, Linkin Park, Green Day, Nickleback, Gladiátor a vééľa veľa ďalších smiley

cool-rock-music-backgrounds.jpg   a3e6885bc9a74518ea385994efc0e78d.jpg   

 

_21-28940279.jpgheadbanger.jpgimages.jpg

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.